KONST / Litografier / Färglitografi 12847164
nr 1284 7164
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Färglitografi, Vaser, PT. Signerad, -87. Motivet: 36x48 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 18:15:07
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz